Apie ką yra šie mokymai?

Labas,


jeigu tavo galvoje knibžda galybė idėjų, tačiau tu vis nesugebi žengti to žingsnio į priekį, į naują pradžią, į nežinią, nes jauti didžiulę baimę – šios pamokos kaip tik tau.

Jose sužinosi, ką daryti su įvairiomis baimėmis:

kritikos, pinigų neturėjimo, pokyčių, klaidų ar net sėkmės baime.

Kiekvienoje pamokoje gausi tau skirtą užduotį-namų darbą, kuris padės dar geriau save suprasti.

Pamokose dalinuosi savo asmenine patirtimi, moksliniais tyrimais, įvairių knygų autorių požiūriu į baimę ir metodais, kurie padeda veikti net tuomet, kai virpa keliai iš baimės.

Kam visa tai?

Nes kitapus baimės, perfekcionizmo, perdėto galvojimo – tavęs laukia tavo svajonių gyvenimas. Ir mano šios pamokos padės tau prie jo priartėti.

Ką aš apie tai žinau?

Apie gąsdinančias naujas pradžias ir nežinias žinau daug:

pradėjau lankyti lietuvių mokyklą pirmoje klasėje nemokėdama lietuvių kalbos, o baigiau ją su raudonu diplomu. Dar po kelerių metų parašiau savo knygą, kuri tapo bestseleriu.

Mano pirmoji patirtis TV eteryje kaip laidos vedėjai buvo siaubinga – iš baimės negalėjau ne tik pajudėti, bet ir mąstyti, tačiau nepasidaviau, stengiausi, mokiausi, kaskart buvau vis drąsesnė ir po kelių mėnesių gavau mylimiausios TV vedėjos apdovanojimą.

Atsisakiusi pagrindinio vaidmens teatre ir populiarios radijo laidos vedėjos kėdės, su 200 eur pradėjau savo pirmąjį verslą. Porą metų gyvenau per mėnesį uždirbdama nuo 0 iki max 800 EUR pajamų.

26 metų pasiryžau įveikti savo baimę vandeniui ir išmokau plaukti. 30 metų įveikiau savo baimę vairavimui ir išsilaikiau teises. Visai neseniai, šių metų rudenį, vėl tapau pirmakurse, pradėjau psichologijos studijas VU.

Ar man buvo baisu? Man buvo labai labai baisu.

Tai kaip man visa tai pavyko? Tuo pasidalinsiu savo šiose pamokose.


Iki susitikimo!

Beata